Naruto Fan club Naruto fan club by gaarazpisku.blog.cz
Počet členů clubu: 128
⌒_⌒

Květen 2012

Koichi Shido - info

10. května 2012 v 19:42 | Gaaruša 愛 |  Ostatní postavy H.O.T.D
Jméno : Koichi Shido
Zbraň : ---

Jeho otec byl plně vytížený politik, který na svého syna neměl čas a matka v jeho útlém věku spáchala kvůli otci sebevraždu. Shido si nejprve myslel, že by mohl zaujmout místo jeho otce, ale otec to předal jeho nevlastními bratrovi, o kterém neměl Shido tušení.
Nakonec se dostal do pozice učitele, kterého byste nejspíš nechtěli. Podporoval studenty v šikanování Kohty a nechal propadnout Rei kvůli sporu s jejím otcem (šlo o vydírání). Společně se skupinkou studentů byl zachráněn Takashim a následně se sám jmenoval vůdcem. Má skvělé řečnické schopnosti, kterými doslova sfanatizoval své studenty a ty se stali jeho slepými následovníky. Chová odpor k Seako, z které má očividný strach.
Je sadictické a prohnané povahy. Bez okolků nechává ostatní lidi zemřít a myslí pouze na své vlastní dobro a bezpečí.


Hisashi Igou - info

10. května 2012 v 19:37 | Gaaruša 愛 |  Ostatní postavy H.O.T.D
Jméno : Hisashi Igou
Zbraň : bojové umění

Hisashi Igou byl velmi dobrým přítelem Takashiho, ale zárověn chodil s Rei, která se s Takashim rozešla kvůli němu. Pomůže Takashimu přesvědčit Rei, aby utekli. Je zraněnen při boji, ale než se promění v jednoho z "nich" tak zachrání Rei život a Takashimu řeknu, aby ho zabil, protože chce zemřít jako člověk.
Hisashi byl velmi vyrovnaný a dokázal zůstat klidný v situaci, kdy ostatní podléhali panice. Miloval Rei a zárověň byl velmi loajální k Takashimu, kterému okamžitě uvěřil příběh s bránou a mrtvými učiteli.


Saya Takagi - info

10. května 2012 v 19:33 | Gaaruša 愛 |  Takagi Saya
Jméno : Saya Takagi
Zbraň : střelná zbraň

Saya je mladý génius, který pochází z velmi vlivné rodiny a nikdy na to nezapomíná. Saya ctí a obdivuje své rodiče, ale zárověn trpí, protože si myslí, že není dost dobrá být jejich dcerou a oni o ni nejeví zájem. Opak je pravdou. Její rodiče (obzvlášť otec) ji sice nedávají najevo své city, ale velice ji milují a starají se jen o její dobro. Tuto pravdu si Saya uvědomí až před jejich jistou smrtí.
Saya je víc stratég než bojovník a boji se vyhýbá. Její pozorovací schopnosti umožní celé skupině utéci ze školy (přijde na to, že "oni" reagují na zvuk). Ze začátku je zbabělá a má strach, ale nakonec se vzchopí a začne také bojovat.
Saya je tvrodhlavá a také docela arogatní, ale pravdou je, že se stará o lidi ve svém okolí a pomáhá jim. Už dlouhou dobu je zamilovaná do Takashiho, ale ten o ni nejeví zájem - narozdíl od Kohty, který se na ni nemůže vynadívat.


Rei Miyamoto - info

10. května 2012 v 19:24 | Gaaruša 愛 |  Miyamoto Rei
Jméno : Rei Miyamoto
Zbraň : oštěp, střená zbraň

Rei je od děctví kamarádkou s Takashim, s kterým si slíbila, že se vezmou. Takashi se jí příliš nevěnuje a tak Rei přilne k jeho nejlepšímu příteli Hisashimu. Hisashi se zmnění v zombie a je Takashim zabit před jejíma očima. To mu z počátku nechce odpustit, ale nakonec uzná, že to bylo správné. Postupem času se znovu zamiluje do Takashiho, který ale mezitím získal sympatie k Saeko.
Rei bojuje pomocí oštěpu, s kterým se naučila zacházet ve svém klubu a naučí se také bojovat se střelnou zbraní. Základy používání střelných zbraní zná od svého otce, který pracuje jako policejní detektiv.


Shizuka Marikawa - info

10. května 2012 v 19:18 | Gaaruša 愛 |  Marikawa Shizuka
Jméno : Shizuka Marikawa
Zbraň : ----

Shizuka Marikawa na škole pracovala jako školní sestřička. Ve škole byla před nakaženými oddaně chráněna jedním studentem, který ale nakonec též podlehl - stačil ji ovšem ochránit do příchodu Saeko, která se pak o Shizuku ochotně postarala. Shizuka je jediným dospělým ve skupině a nejvíce se stará o Alici. Je ceněná pro své lékařské schopnosti a její role spočívá spíše jako řidič než bojovník.
Není plnohodnotným lékařem, ale její znalosti tomu plně odpovídají. V době vypuknutí epidemie studovala medicínu na College Hospital. Je velmi lasakavá, ale občas má tendenci panikařit a všechny věci nebere příliš vážně. Dokáže být však rázná a rozhodná. Její nejlepší kamarádkou je Rika Minami, která pracuje jako sniper.Alice Maresato - info

10. května 2012 v 19:09 | Gaaruša 愛 |  Maresato Alice
Jméno : Alice Maresato
Zbraň : --

Alice Maresato je 7letá dívka, jejíž oba rodiče zemřeli. Způsob smrti její matky není znám (pravděpodobně se stala jednou z "nich"), ale otec zemřel při žádání pomoci od domácnosti, která ho zabila pro své bezpečí. Otec ji zemřel v náruči a Alice u něj zůstala i po jeho smrti. Byla obklíčena zombii, ale zachránil ji Takashi a přijal ji do skupiny. Společně s Alicí přišel do skupiny Zeke - malý odvážný pejsek. Její náhradní matkou se stala Shizuka a ostatně všichni ze skupiny se stali její novou rodinou (Kohta se vžil do pozice strašího bratra a často si s ní a Zekem hraje).
Alice má téměř pořád veselou náladu. Nemá ráda když se pro ni chce někdo obětovat (kvůli onomu traumatickému zážiteku s otcem).


Takashi Komuro - info

8. května 2012 v 20:17 | Gaaruša 愛 |  Komura Takashi
Jméno : Takashi Komuro
Zbraň : baseballová pálka, střená zbraň

Takashi je 17letý student, s kterým se nedávno rozešla jeho dívka Rei. S Rei je kamarád od děctví a také s ní uzavřel slib, že se s ní jako dospělý ožení. Ovšem Takashi se jí příliš nevěnoval a nedával najevo své city a tak se nakonec Rei zamilovala do jeho nejlepšího přítele Hisashiho. Po vniknutí "zombii nemoci" na školní pozemek varuje Rei před nebezpečím, ale ta ho neposlouchá - přesvědčí ji až Hisashi, který ovšem vzápětí umírá, stává se zombie a Takashimu nezbívá nic jiného než zabít svého nejlepšího přítele před očima milující dívky.
Z celé skupiny Takashi nejvíc riskuje a snaží se ostatní zachránit i nasazením vlastního života. Jde i do beznadějných situací, aby zachránil člověka - právě takovým případem je záchrana Alice.
Postupem času se vztah s Rei vyjasňuje a ona je ochotna být jeho, ale Takashi zároveň získává silné sympatie k Saeko, které není ani on lhostejným. V neposlední řadě je do něj také zamilovaná Saya, kterou ovšem bere jen jako kamarádku.
Všemi byl také odsouhlasen jako vůdce skupiny.Kohta Hirano - info

8. května 2012 v 20:12 | Gaaruša 愛 |  Hirano Kohta
Jméno : Kohta Hirano
Zbraň : střelné zbraně

Kohta je 16-letý student, který se na škole často stával objektem šikany. Jedním z faktorů šikany byl jeho učitel Shido, který povzbuzoval ostatní studenty k šikaně a proto ho Kohta z duše nesnáší. Je to obrovský šílenec do zbraní, které umí velmi dobře používat a používat je naučí i ostatní ve skupině. Jeho zapálenost vůči zbraním podpořila mesíční cesta do USA, kde ho cvičil odborník. Po záchraně Alice se vžije do role staršího bratra a často si s ní hraje. Chová náklonost s Saye Takagi. V rozhodování se příliš neprojevuje a nechává to hlavně na Takashim, ale v boji je výrazným článkem. Takashi jednou poznamenal něco ve smylu, že kdyby Kohta nebyl, tak by skupina do 1 dne zemřela. Kohta by se dal přirovnat k páteři skupiny.


Saeko Busujima - info

8. května 2012 v 20:06 | Gaaruša 愛 |  Busujima Saeko
Jméno : Saeko Busujima
Zbraň : bokken (dřevěný meč), meč

Saeko je další z přeživší skupiny, v které je považována za spolehlivého a s bojem nejskušenějšího bojovníka. Chodila do 3. ročníku a na škole byla známá jako prezidentka kendo klubu.
Čtyři roky před vypuknutí epidemie na Saeko zaútočil muž, ale ona se mu byla schopná velmi jednoduše ubránit a svým bokkenem mu způsobila vážná zranění. Na první pohled jasná sebeobrana, ale ve skutečnosti si Saeko vychutnávala, že nad životem muže má naprostou kontrolu. Zabíjení zombie jí není nepříjemné a užívá si ho.
Chová sympatie k Takeshimu, které jspou s největší pravděpodobností opětovány.
Dříve bojovala se svým bokkenem z kedno klubu, ale později dostala skutečný meč od Souchira Takagiho, který si byl vědom dovedností, kterými Saeko disponuje.


Recenze H.O.T.D

8. května 2012 v 19:59 | Gaaruša 愛 |  Recenze H.O.T.D
Originální název (Japanese): High School of the Dead; Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead (学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD)
Anglický název: High School of the Dead; Gakuen Mokushiroku: Highschool of the Dead
Žánry: akční, horror, ecchi
Počet epizod: 12x24min. (+ 1 OVAx16min.)
Stav: dokončeno

Začátek : 17letý Takashi Komuro žije normální středoškolský život, sledujíce jeho první lásku Rei, jak chodí s jeho bývalým nejlepším přítelem. V jeden určitý den se všechno ale změní...Do jeho školy vtrhlo cosi, co postupně mění všechny na chodící mrtvoly prahnoucí po lidském mase. Jediné kousnutí od tohoto 'zombíka' z vás udělá jednoho z nich. Téměř celá škola byla proměněna na tyhlety 'zombie' až na Takashiho, Rei, jejího přítele a několik dalších lidí. Takashi, Rei a její přítel utečou na střechu školy. Jenže co má asi Takashi udělat, když uvidí, že se jeho přítel, Reiin kluk, mění také v jednoho z těch zombie? Nezbyde mu nic jiného, než ho zabít. Když se jim podaří dostat se ze střechy školy, potkají ještě Saeko, prezidentku kendo klubu, také Sayu, která o sobě prohlašuje, že je génius, a je to dítě z bohaté rodiny, a Kohtu, šíleného otaku a blázna do zbraní. A nesmím zapomenout na Shizuku-sensei, která je zdravotní sestrou na škole. Společně tedy uprchnou a snaží se dostat někam do bezpečí, aby přežili a navíc musí také zjistit, co se to ksakru děje. Musí proto vyrazit ven a probojovat se ulicemi plnými těchto pochodujících 'zombie'...


Naruto Shippuuden 253

8. května 2012 v 19:07 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 253 : Most k míru


Naruto Shippuuden 252

8. května 2012 v 18:46 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 252 : Andělský posel smrti


Naruto Shippuuden 251

8. května 2012 v 18:16 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 251 : Muž jménem Kisame!


Naruto Shippuuden 250

8. května 2012 v 17:42 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 250 : Bitva v ráji! Podivná šelma vs. Příšera!


Naruto Shippuuden 249

8. května 2012 v 17:10 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 249 : Děkuji


Naruto Shippuuden 248

8. května 2012 v 16:39 | Gaaruša 愛 |  Naruto Shippuuden díly
Další díl 248: Smrtelný boj Čtvrtého Hokage!